wnetrzator.pl
Image default
Slider Aktualności

Beton architektoniczny LUXUM – kwintesencja stylu nowoczesnego

Dekoracyjne płyty z betonu architektonicznego LUXUM to nr 1 w Polsce. To pierwsze na rynku płyty z prawdziwego betonu w 100% wolne od sztucznych włókien. Beton architektoniczny  jest materiałem ponadczasowym, polecanym i wykorzystywanym w aranżacjach przez najlepszych architektów. Stanowi kwintesencję stylu nowoczesnego, zwłaszcza minimalizmu.

Monolityczny, surowy charakter betonu, doskonale komponuje się z drewnem, kompozytami, szkłem, stalą nierdzewną i kortenowską oraz kamieniem naturalnym.

Beton architektoniczny we wnętrzu

Płyty betonowe LUXUM świetnie sprawdzą się na reprezentacyjnej ścianie w salonie, ale także w korytarzu, pracowni, sypialni, a dzięki niskiej nasiąkliwości także w pomieszczeniach mokrych.

Doskonałym pomysłem jest zastosowanie betonu architektonicznego na elewacjach budynków i na ogrodzeniach. Trwały, mrozoodporny i estetyczny wybór który sprawi że Twój dom będzie się wyróżniać.

Elewacja beton architektoniczny

Płyty betonowe LUXUM są gładkie i miłe w dotyku, a jednocześnie mają głębokie pory, zwane „rakami”.

Płyty z betonu Trawertyn Premium o delikatnej strukturze trawertynu i średniej porowatości znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie beton ma być dodatkiem i uzupełnieniem klasycznej elegancji.

Minimalistyczny apartament w Krakowie beton architektoniczny

Płyty Trawertyn Industrial o mocnym charakterze, z dobrze widoczną strukturą charakterystyczną dla trawertynu o większej ilości raków. Świetny w aranżacjach minimalistycznych, surowych, postindustrialnych – gdzie beton ma być wyrazistym akcentem dekoracyjnym.

Dziesięć kolorów – od bieli przez gamę szarości, po antracyt i czerń, w połączeniu z mnogością rozmiarów od niewielkich po wielkogabarytowe – sprawia, że z betonem architektonicznym LUXUM, można urządzić każde wnętrze.

Pasek kolorów beton architektoniczny

Beton architektoniczny LUXUM, to doskonała estetyka i jakość.  To pierwsze płyty dekoracyjne wolne od szkodliwych sztucznych włókien, przeznaczone do szybkiego i łatwego montażu na klej. Doskonały efekt dekoracyjny jest na wyciągnięcie ręki, dzięki innowacyjnym płytom LUXUM, betonową ścianę może mieć każdy, bez potrzeby wylewania betonu szalunkowego lub stosowania karykaturalnych imitacji z tynków.

salon z betonem architektonicznym

Polecane

Jakie zadanie spełniają osłony balkonowe

jan

Jak wybrać lampy ogrodowe stojące wysokie?

redakcja serwisu

Dekoracje na ścianę idealnie dopasowane do stylu wnętrza

jan

3 komentarze

CKArchitekci 27 października 2016 at 16:47

Świetna sprawa. Bardzo dobry beton architektoniczny. Pracuję na nim od roku i jest najlepszy.

Pikkoloa 2 lutego 2017 at 11:00

Beton architektoniczny to jest obecnie hit. Uważam, że świetne prezentuje się we wnetrzu

Miśka 2 lutego 2017 at 11:03

Ja mam beton u siebie w domu i naprawdę wygląda on bardzo efektownie 🙂

Leave a Comment