Dekoracja stołu na święta

Tagi

dekoracja, stołu, święta, wigilia
Dekoracja stołu na święta

swiecznikzbabka.jpgJuż prawie święta, co miałam okazje zobaczyć i doświadczyć w jednym z warszawskich centrów handlowych. W sklepach tłumy ludzi szukających prezentów i dekoracji świątecznych. Przy kasach kolejki kilometrowe, chyba szał świątecznych zakupów ogarnął Warszawę. Święta Bożego Narodzenia to jedne z moich ulubionych świąt. Dom pachnie choinką i pysznym jedzeniem. Wszędzie pełno cudnych dekoracji, które błyszczą i świecą. Zastanawiałam się nad tym jak, wyglądałby dom na święta bez zapachu choinki, pięknych dekoracji i prezentów. Byłyby to chyba najsmutniejsze święta, jakie można przeżyć.

Dlatego czas na przygotowanie dekoracji świątecznych. Chciałabym zacząć od wigilijnego stołu, na którym oprócz (u nas obowiązkowo) 12 potraw, znajdą się piękne dekoracje, które najczęściej robimy sami. dekoracjastolu.jpgDekoracja stołu na święta jest dla mnie ważna, dlatego szukam inspiracji i pomysłów na ciekawe stroiki i inne fajne rzeczy, które można postawić na świąteczny stół. W tym roku jakoś brak mi świeżych pomysłów, ale bardzo lubię naturalne dekoracje.
Na pewno stroik ze świerku na środku stołu i kilka mniejszych dekoracji, może na talerzach, zanim pojawią się na nich potrawy. Zawsze modną i ciekawą dekoracją stołu są świeczki, które dają przyjemne i ciepłe światło, rozświetlą nasz wigilijny stół. Wybrałam te dekoracje stołu, które najbardziej mi się podobają. Jeśli masz swoje pomysły to pokaż mi jak Ty dekorujesz stół na święta, fajnie byłoby zobaczyć zdjęcia!

vickyYarbrough01.jpg

stolnaswieta.jpg

IMG_0829.JPG

Christmas place setting 7 450.jpg

swieta.jpg

misazbabkami.jpg

Dekoracje kominka na święta

3 Komentarzy do “Dekoracja stołu na święta”

  1. kinia mówi:

    Te dekoracje są naprawdę śliczne, pomysłowe i niebanalne, ale i tak aranżacje stołu zaprojektowane przez Annę Budnik, na jej stronie annabudnik.pl podobają się bardziej. Choć te są również śliczne :)

  2. Kawał dobrze wykonanej roboty nad tą stroną, aż miło się czyta.

  3. pezacka mówi:

    MNIE I TAK SIĘ PODOBA PONIEWAŻ KAŻDY STÓŁ NA ŚWIĘTA MA SWÓJ UROK NAWET TEN NAJSKROMNIEJSZY MA SWOJE ZALETY


Skomentuj

Prawa autorskie © 2014 WNĘTRZATOR. Zaprojektowane przez Wefunction. Zaprojektowane przez Woo Themes