wnetrzator.pl
Image default
Aktualności

Posadzki dekoracyjne, jako istotny element wystroju wnętrz

Podłoga to bardzo ważny element wystroju każdego wnętrza. Jej wygląd ma wpływ na charakter całej aranżacji pomieszczenia. W dzisiejszych czasach niezwykle modnym, a przy tym bardzo praktycznym elementem wystroju wnętrz są posadzki dekoracyjne wykonane z żywicy poliuretanowej.


Dekoracyjne posadzki poliuretanowe – dlaczego warto się na nie zdecydować?

Jeżeli chcemy, aby nasze pomieszczenie nabrało niepowtarzalnego klimatu nowoczesnego wnętrza, a przy tym optycznie zwiększyło swoją powierzchnie to naprawdę warto zdecydować się na zastosowanie w nim posadzki dekoracyjnej. Podłogi dekoracyjne wykonane z żywicy poliuretanowej nie posiadają spoin, dlatego też tworzą idealnie równą powierzchnie pozbawioną łączeń. Ponadto są one wyjątkowo trwałe w użytkowaniu, możemy korzystać z nich przez okres nawet do 50 lat. Warto również zaznaczyć, że poliuretanowe posadzki dekoracyjne doceniane są przez wiele osób ze względu na wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Niegdyś podłogi żywiczne stosowane były głównie w miejscach publicznych czy też w obiektach przemysłowych, dziś natomiast coraz częściej odnajdziemy je w różnych przestrzeniach mieszkalnych. Dzieje się tak, ponieważ to właśnie dekoracyjne posadzki poliuretanowe stanowią idealne dopełnienie wystroju nowoczesnych wnętrz. Tego typu posadzki dostępne są w wielu ciekawych wzorach i różnobarwnych kolorach. Decydując się na nie możemy osiągnąć oryginalny i unikatowy efekt, a nasze pomieszczenie nabierze tym samym niepowtarzalnego charakteru. Szczególnie popularnym w ostatnim czasie wzorem są posadzki imitujące beton, które doskonale sprawdzają się w przypadku pomieszczeń urządzanych w stylu industrialnym.

Posadzki dekoracyjne

Właściwości posadzek dekoracyjnych

Decydując się na zakup posadzek dekoracyjnych z żywicy poliuretanowej warto skorzystać z oferty sprawdzonej i doświadczonej firmy, takiej jak np. J.A.K. Chemia S.C. Dostępne tu posadzki żywiczne wykonywane są w 100 % ręcznie z materiałów najwyższej jakości. Decydując się na tego rodzaju podłogi zyskujemy naprawdę wiele, a to wszystko ze względu na ich wyjątkowe właściwości. Posadzki dekoracyjne wykonane z żywicy poliuretanowej są higieniczne i łatwe w czyszczeniu. Dzięki swojej sprężystości i elastyczności posiadają walory prozdrowotne. Korzystanie z nich jest niezwykle komfortowe, nie obciążają stawów, doskonale tłumią kroki. Alergicy bardzo wysoko cenią je ze względu na właściwości antystatyczne. Ponadto są one odporne na promieniowanie UV, współgrają z ogrzewaniem podłogowym i co ważne są przyjazne dla środowiska. Warto także dodać, że na specjalne zamówienie firma J.A.K. Chemia S.C. tworzy poliuretanowe posadzki dekoracyjne w wersji: antypoślizgowej, wygłuszającej czy nawet bakteriostatycznej. W firmie tej możemy liczyć na indywidualne podejście do każdego klienta oraz na naprawdę wysoką jakość obsługi. Jeżeli, więc szukamy idealnej posadzki, która będzie pasowała do wystroju naszych wnętrz, a przy tym będzie wyjątkowo wygodna w codziennym użytkowaniu to zdecydowanie warto rozważyć możliwość zakupu dekoracyjnej posadzki poliuretanowej. Jest to, bowiem inwestycja na lata.

Polecane

Usuwanie pluskiew to trudne zadanie. Radzimy, jak się za to zabrać

jan

Nowość w ofercie Somfy – napędy do bram skrzydłowych Axovia 3S io

jan

Mały magazyn w postaci kontenera. Plusy wynajmu

redakcja serwisu

Leave a Comment