Ciekawe projekty kuchni

Tagi

biala, kuchni, projekty
Ciekawe projekty kuchni

biala kuchnia szachownicaProjekty kuchni to wciąż bardzo popularny, a czasem nawet trudny temat. Każdy z nas poszukuje projektu idealnego do wnętrza swojego mieszkania czy domu. Strasznie ciężko zdecydować się na konkretny styl i wybrać odpowiednie meble, dodatki i akcesoria do kuchni. Wpływ na to mają także różne ograniczenia czy to lokalowe czy finansowe. Nasza kuchnia musi pasować do wnętrza całego mieszkania, jeśli nie stylem to chociażby kolorystyką, a na nią najtrudniej się zdecydować. Najbardziej uniwersalne są kolory jasne, neutralne do których najłatwiej dobrać dodatki i najłatwiej zmienić ich wygląd, kiedy już nam się znudzą. Na pewno biała kuchnia i kuchnia w kolorze ecru. Te dwa kolory świetnie wyglądają w połączeniu właściwie z każdym kolorem od czarnego po fiolet, czerwony i jaskrawozielony. Kolorowe projekty kuchni są modne zazwyczaj kilka sezonów a intensywny pomarańcz z czasem męczy. Dlatego myślę, że najlepsza i sprawdzona jest klasyka, a do niej modne w sezonie dodatki. Projekty kuchni w stylu klasycznym będą zawsze modne a kuchnia urządzona w takim stylu zawsze gustowna.

projekty kuchni białej plus fiolet

projekty kuchni drewno projekty kuchni

projekty kuchni drewno

projekty kuchni białej plus niebieski

biała kuchnia z zielonym

projekty kuchni stal

Zobacz także:

Stylowe projekty kuchni

Projekty kuchni dla osób niepełnosprawnych i osób starszych

Pozdrawiam

A

Wyspa kuchenna-jak ją urządzić?

4 Komentarzy do “Ciekawe projekty kuchni”

  1. Amelia mówi:

    Piękne te kuchnie ale i tak mam wielki dylemat. Podobają mi się kuchnie prowansalskie , wiejskie , klasyczne to moje marzenie ale jaką mam zrobić ? W moim domu kuchnia będzie zamknięta w której tez musi być kącik do siedzenia (ok 23m2 kwadrat) czy mogę połączyć prostą zabudowę ze starym piecem z blachą i starą witryną które stoją w tej kuchni ? Reszta domu urządzona jest w meble sosnowe +rattan i BRW bez ekstrawagancji, chciałabym żeby było trochę nowocześnie ale nie za dużo.

  2. marwinworkshop mówi:

    Witamy,
    Wszystkim, którzy chcą naprawdę pięknie zamieszkać polecamy Marwin Wrkshop. Wejdź na http://www.marwinworkshop.com i zobacz jakie niezwyczajne meble i wnętrza robi MARWIN


Skomentuj

Prawa autorskie © 2014 WNĘTRZATOR. Zaprojektowane przez Wefunction. Zaprojektowane przez Woo Themes