Pomysł na przedpokój

Pomysł na przedpokój

Nie łatwo znaleźć własny pomysł na przedpokój. Łatwo jest za to podpatrzeć i zainspirować się, oglądając gotowe aranżacje przedpokoju. Przedpokój to pomieszczenie, które jako pierwsze widać zaraz po wejściu do mieszkania czy domu, dlatego każda z nas chciałaby, mieć ciekawy i oryginalny przedpokój.

przedpokój

Na pewno pomieszczenie to powinno przede wszystkim spełniać swoją podstawową funkcję czyli przechowywanie kurtek, butów, czapek i szalików, które zostawiasz zaraz po wejściu do mieszkania. Dlatego w każdym przedpokoju powinna znaleźć się szafa. Jeśli ogranicza nas miejsce, typowa szafa odpada, ale można ją zastąpić wieszakiem na ubrania. Na pewno w przedpokoju powinno znaleźć się duże lustro w którym przejrzysz się zanim wyjdziesz z domu. Marze o takim, choć kompletnie nie mam na nie miejsca. Zobacz ciekawe pomysły na przedpokój…

hallway1

Pomysł na przedpokój

pomysl_na_bialy_przedpokoj

pomysl_na_przedpokoj1

pomysl_na_przedpokoj2

pomysl_na_przedpokoj_art_deco

przedpokoj2

przedpokoj

przedpokoj51

przedpokoj

wnętrza

3 Komentarzy do “Pomysł na przedpokój”

  1. kasia mówi:

    Spodobał mi się ten duzy jasny przedpokój z pomarańczowym fotelem i krzesłem Starcka

  2. marek mówi:

    bardzo kobiece te aranżacje, może tak cos bardziej męskiego?

  3. Ada mówi:

    Każdy z pokazanych ma coś w sobie, ale dla mnie trochę mało praktyczne – mam dość liczną rodzinę, wiec dużo ubrań, kurtek, butów – dlatego szafa, najlepiej przesuwana, jest niezbędna dla zachowania porządku – a w tych aranżacjach jej zabrakło.


Skomentuj

Prawa autorskie © 2014 WNĘTRZATOR. Zaprojektowane przez Wefunction. Zaprojektowane przez Woo Themes