Chcesz słuchać muzyki pod prysznicem? Teraz to prostsze niż myślisz!

Chcesz słuchać muzyki pod prysznicem? Teraz to prostsze niż myślisz!

Współczesne domowe łazienki stają się coraz bardziej estetyczne i prestiżowe. Wyposażone są nie tylko w podstawowe urządzenia sanitarne, ale też w szereg udogodnień, takich jak hydromasaż czy zmieniające się oświetlenie typu LED.

Nowoczesne rozwiązania techniczne umożliwiają także swobodne słuchanie muzyki pod prysznicem, a nawet oglądanie telewizji, kiedy zażywamy odprężającej kąpieli w wannie.

Co oferują urządzenia z serii AquaSound?

Oto tylko niektóre zalety nowoczesnych głośników łazienkowych. Wraz z nimi otrzymujesz:

  • dawkę ulubionej muzyki – możesz słuchać jej, kiedy tylko masz na to ochotę; możesz wykorzystać ją również wtedy, gdy bierzesz wspólny prysznic z partnerką;
  • wodoodporny sprzęt – zestawy nagłośnieniowe zostały tak przystosowane, aby dobrze sprawdzały się w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, takich jak łazienki;
  • prostotę użytkowania – intuicyjne funkcjonowanie, wysoki poziom użyteczności i kompatybilność z innymi produktami z serii sprawia, że za przystępną cenę możemy stworzyć własny domowy system nagłośnienia;
  • estetyczne wykonanie – mieszkania Polaków z roku na rok stają się coraz piękniejsze; zwracamy uwagę na to, aby poszczególne elementy wnętrza prezentowały się bez zarzutu; systemy audio są zaprojektowane tak, aby pasowały do każdej łazienki; poszczególne produkty z serii AquaSound można zobaczyć, wchodząc na stronę internetową http://www.aquasound.pl/.

Głośniki do łazienki AquaSound zostały stworzone z myślą o klientach wymagających wysokiej jakości dźwięku. Głośniki są odporne na wilgoć, dlatego sprawdzają się doskonale w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, takich jak łazienki czy salony kąpielowe.

„Jive Economy” czy „Twist”? Zbuduj system audio do swojej łazienki

Producent serii AquaSound pomyślał o wszystkim. Głośniki łazienkowe są nie tylko odporne na wilgoć, ale także w pełni komplementarne z innymi urządzeniami firmy. W zależności od potrzeb użytkowników, do wyboru są głośniki bluetooth lub głośniki tradycyjne, montowane do sufitu, o różnych parametrach i cenach. Jako urządzenia łazienkowe, są przeznaczone do zadań specjalnych – niestraszna im para po kąpieli czy zachlapanie wodą. Wysoka jakość dźwięku idzie w parze z solidnością i stosunkowo niewielkimi wymiarami urządzenia. Uniwersalna biała kolorystyka sprawdzi się w łazienkach o różnej stylistyce i dobrze dopasuje się do armatury. Klasyczne głośniki instaluje się na 4 śruby wprost do sufitu. Prosty montaż sprawi, że poradzi sobie z nim każdy, nie tylko ten, kto ma miano „złotej rączki”.