zlom

Czy na skup złomu można oddać złom, który pochodzi z rozbiórki?

Bardzo dużo firm, które zajmują się wszelkiego rodzaju rozbiórkami oraz demontażami konstrukcji stalowych, sprzedaje pozyskany złom, a tym samym ma możliwość większego zarobku. Różnego rodzaju złom stalowy, pręty, konstrukcje zbrojeniowe czy nośne, a także elementy ogrodzeń – to wszystko bez żadnego problemu możemy sprzedać, a na tym dodatkowo zarobić. Jak również wybrać skup złomu, aby współpraca była po prostu najlepsza?


Firmy, które specjalizują się w kompleksowych usługach związanych z wyburzeniami oraz demontażami konstrukcji stalowych, bardzo chętnie szukają odpowiednich skupów złomu do współpracy. Oczywiście chodzi tu o sprzedaż złomu, który jak najszybciej z placu musi zostać usunięty.

Skup złomu bardzo chętnie może się podjąć takiego właśnie zadania, z uwagi na możliwość pozyskania dużej ilości surowca.

Jak wybrać najlepszy skup złomu?


Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest wybór takiego skupu złomu, który ma doświadczenie w realizowaniu dużych zleceń oraz dysponuje na przykład niezbędnym wyposażeniem w postaci samochodów, kontenerów na złom (różnej pojemności), jak również specjalnym sprzętem do cięcia metalu. Kompleksową pomoc w tym zakresie otrzymamy od firmy https://kamm.pl/.

Na co powinniśmy jeszcze zwracać uwagę? Przede wszystkim na terminowość wykonywania zlecenia, natychmiastowość rozliczenia i ogólnie płynną współpracę. Najlepszym rozwiązaniem jest porównanie ze sobą ofert kilku skupów złomu.

Zobacz także: https://newsweb.pl/ktore-rzeczy-przyjmowane-sa-do-skupu-zlomu/

Jaki złom z rozbiórki możemy oddać do skupu?


Odpowiedź brzmi, że praktycznie każdy. W zasadzie skup złomu może odmówić zakupu złomu zabrudzonego, czyli takiego, który jest zatopiony w betonie, którego nie można usunąć, a który obniża funkcjonalność surowca.

Możemy więc z powodzeniem oddać:

– stalowe elementy dachu oraz ścian,
– pokrycia dachowe,
– blachę stanowiącą zewnętrzną warstwę ścian,
– stalowe drzwi oraz bramy,
– elementy ogrodzeń,
– płaskowniki, ceowniki, teowniki, pręty stalowe,
– wszelkiego rodzaju rury,
– siatki stalowe,
– innego rodzaju elementy konstrukcyjne.

Katalog złomu jest oczywiście szeroki i dokładnie powinniśmy wiedzieć, ile na takim złomie zarobimy. W przypadku dużej ilości stali, możemy wynegocjować ze skupem złomu odpowiednie warunki. Kluczowe jest jednak to, aby złom był odbierany systematycznie, sprawnie transportowany, w razie konieczności zaś cięty bezpośrednio na miejscu. W ten sposób praca będzie przebiegać bez zakłóceń.