Jak udekorować choinkę na święta?

Tagi

bombki, choinki, dekoracja
Jak udekorować choinkę na święta?

Były dekoracje na stół wigilijny i dekoracje kominka, czas na choinkę.
Dekoracja choinki wcale nie jest taka prosta jeśli robi się to poraz pierwszy, myślę, też że osoby, które ubierają choinkę co roku mają dylemat w jakim kolorze i stylu udekorować ją w tym roku. Waży jest też sposób w jaki wiesza się bombki, ozdoby, girlandy, włos anielski- czy ktoś go jeszcze zawiesza?
Szukając prezentów, widziałam całe stosy bombek w różnych kolorach i kształtach, od czarnych bombek do jaskrawo pomarańczowych, od tradycyjnych okrągłych do fikuśnych i przypominających kształtem, imbryk, koguciki, bałwanki. Widziałam też mnóstwo dekoracji z materiałów naturalnych, słomiane pajacyki i gwiazdki czy koronkowe bombki.
Jednym z najbardziej popularnych stylów w dekoracji choinki jest styl tradycyjny. Na choince wiesza się wiele, kolorowych dekoracji i ozdób, również lampki choinkowe są w różnych kolorach. Taka dekoracja choinki podoba się najbardziej, mnóstwo koloru i światełek.
Wiem też, że wiele osób decyduje się na dekoracje choinki w jednym kolorze lub dwóch, trzech kolorach np. złotym, czerwono-zielono-złotym, czerwono-srebrnym, czerwonym. Najważniejsze jest to, aby choinka pasowała do wnętrza naszego mieszkania i aby nam się podobała. Jak już wybierzesz styl i kolor dekoracji na choinkę, czas na jej ubranie. W pierwszej kolejności trzeba powiesić lampki, jeśli choinka jest wysoka około 1,60, to najczęściej potrzebne będą dwie pary lampek. Po ich zawieszeniu trzeba sprawdzić czy lampki świecą, jeśli wszystko działa poprawnie, można zacząć wieszać bombki i inne dekoracje. Znalazłam kilka fajnych inspiracji, zobacz

Dekoracje wielkanocne

Skomentuj

Prawa autorskie © 2014 WNĘTRZATOR. Zaprojektowane przez Wefunction. Zaprojektowane przez Woo Themes