Budowa domu jednorodzinnego – zleć ją i śpij spokojnie!

Chcesz cieszyć się z komfortu, jaki daje własny dom jednorodzinny? Nie musisz zajmować się jego budową we własnym zakresie. Wybierz sprawdzoną firmę, która prowadzi kompleksową budowę domów jednorodzinnych na zalecenie. Na czym polega taka usługa? Jak wybrać sprawdzonego wykonawcę?

Dlaczego warto zamówić budowę domu?

W przeszłości domy najczęściej wznoszono w systemie gospodarczym. Wtedy to przyszły właściciel budynku, często razem z rodziną i znajomymi, zajmowali się budową nieruchomości.

Teraz gospodarczy system budowy domów nie jest już tak popularny. Brak czasu, wiedzy, umiejętności inwestorów sprawiły, że obecnie dużym powodzeniem cieszy się system zlecony w budowie domów jednorodzinnych.

Wybudowanie domu w systemie zleconym jest wygodną opcją dla inwestora, jednak wymaga wybrania odpowiedniego wykonawcy, który fachowo i kompleksowo zajmie się wtedy wszystkimi pracami.

Jakie prace włącza budowa domu w systemie zleconym?

Prowadzona systemem zleconym budowa domu jednorodzinnego – https://dom-pokazowy.pl obejmuje pełną paletę prac. Zaliczają się do nich przede wszystkim:

  • Projekt domu jednorodzinnego – często budowa prowadzona jest według projektu gotowego z opcją jego zmiany na życzenie klienta.

  • Adaptacja projektu domu do działki.

  • Formalności związane z budową domu jednorodzinnego – uzyskanie pozwolenia na budowę.

  • Obsługa geodety na placu budowy – wytyczenie geodezyjne nieruchomości i inne prace.

  • Dostawa materiałów budowlanych na plac budowy.

  • Prace budowlane – według projektu domu jednorodzinnego.

  • Prace instalacyjne w budynku.

  • Nadzór nad prowadzonymi pracami budowlanymi.

Firmy mogą także oferować dodatkowe usługi, na przykład w ramach kosztorysowania, pomocy w ubieganiu się o kredyt na budowę domu, pracach wykończeniowych pod klucz.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow – budowa domów na zamówienie pod Poznaniem

Kompleksowe i fachowe usługi w ramach budowy domów jednorodzinnych na zamówienie prowadzi Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow. Firma ta specjalizuje się w budowie domów pod Poznaniem, między innymi w powiecie poznańskim i średzkim.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow prowadzi pełną obsługę inwestycji – od przygotowania projektu, przez formalności i budowę, a skończywszy na nadzorze i odbiorze. Firma bazuje na dwóch projektach o metrażu 75 i 90 metrów kwadratowych. Zaprasza również klientów zainteresowanych swoją ofertą do domu pokazowego, gdzie można zapoznać się bliżej z budynkiem i omówić szczegóły jego budowy z fachowcem.

Projekty domów, referencje i cenniki Przedsiębiorstwa Budowlanego Iwanow można znaleźć na jego stronie internetowej.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow

ul. Szczególna 38 62-023 Szczytniki

Tel.: +48 663 822 112 E-mail: biuro@dom-pokazowy.pl