Glamour

Dekoracje do domu w stylu glamour – jakie warto wybrać?

Urządzenie wnętrza w stylu glamour nie jest łatwą sprawą, styl ten ma wielu swoich miłośników, jak i przeciwników, dlatego przy wyborze dekoracji należy zwrócić uwagę przede wszystkim na kolory, kolor wnętrza oraz kolor ozdób powinny ze sobą współgrać. Tak dobrane ozdoby będą tworzyć z całym wnętrzem jedną całość, dzięki czemu mieszkanie będzie uwodzić swoim blaskiem. Jakie w takim razie dekoracje warto wybrać oraz czego należy przestrzegać przy dobrej aranżacji w stylu glamour?

Jakie dekoracje w stylu glamour są teraz w modzie?

Pierwszą rzeczą, na jaką trzeba sobie odpowiedzieć, będzie czym w ogóle, jest styl glamour? Styl glamour charakteryzuje się aranżacją wnętrza meblami, które są zdobione, a nawet są inspirowane tymi z okresu baroku, dodatkowo w aranżacji umieszcza się różne ciekawe dodatki wykonane ze złota, srebra, miedzi lub mosiądzu, styl ten bazuje na połyskujących dodatkach. Takie ozdoby można kupić w Sklepie z dekoracjami glamour Glam Decor, wszystkie przedmioty dostępne w ofercie są starannie wykonane tak, aby mogły cieszyć oko, a zarazem ich jakość wykonania stała na najwyższym poziomie. Dekoracje do domu glamour obfitują w przepiękne świece lustrzane w złotym kolorze, złote osłonki donicowe lub w duże złote latarenki trapezowe, które świetnie będą pasować w każdym wnętrzu.

Co warto jeszcze wiedzieć o stylu glamour?

Styl glamour to nie tylko dekoracje, warto również zainteresować się odpowiednimi meblami wzorowanymi na okresie baroku, które idealnie nadają się do tego stylu. W aranżacji wnętrza dobrze również postawić na marmur świetnie będzie wyglądał na tackach, na tekstyliach czy ozdobnych puzderkach. Styl glamour wyróżnia się jeszcze jedną ważną rzeczą w domach, są to lustra. Lustrzane odbicia w tym stylu są czymś dla niego charakterystycznym, dzięki nim można od razu poznać, że ma się do czynienia właśnie z tym stylem, wszystko to ma sprawiać, że pokoje wydają się jeszcze bardziej przestronne i bogato nasycone.