Dzwonki bezprzewodowe Sundi

Dzwonki bezprzewodowe Sundi

Wiele artykułów automatyki i elektroniki domowej wymaga przebudowań, wiercenia dziur, czyli ogólnych inwazyjnych działań w domu. W wielu przypadkach, zwłaszcza w mieszkaniach, takie działania są nie tylko bardzo trudne, ale nieraz zupełnie niemożliwe. Zamel, elektrotechniczna firma, oferuje wiele rozwiązań dla takich właśnie problematycznych sytuacji. Jednym z produktów, które ułatwiają życie, są dzwonki bezprzewodowe. Jak działają i czym właściwie są?

Jak działają dzwonki bezprzewodowe?

Dzwonki z serii Sundi to bardzo klasycznie wyglądające eleganckie urządzenia, które charakteryzuje nowoczesny design. Bardzo szeroka gama wzorów, kolorów i kształtów sprawiaja, że dzwonki te nie tylko wyglądają jak tradycyjne, ale także pasować będą do każdego stylu budownictwa. Dzwonki działają dzięki transmisji radiowej. Nie ma konieczności rozbudowy instalacji, aby go zamontować. Poszczególne urządzenia mogą działać do 200 metrów na otwartym terenie. Współpracują także z hermetycznymi przyciskami typu: PDH-991 i PDH-227. Sundi są także idealnym ułatwieniem dla niedosłyszących osób, ponieważ posiadają funkcję jednoczesnego podłączania oświetlenia.

Typy i rodzaje dzwonków bezprzewodowych

Zamel oferuje niezwykle bogatą gamę bezprzewodowych urządzeń tego typu. Do jednego odbiornika podłączyć można nawet do 60 innych, co oznacza, że teren czy budynek z dużą ilością wejść, jest odpowiednio chroniony i zabezpieczany. Istnieją także specjalne opcje konfiguracji, jak ustawienie innych dźwięków dla każdego z odbiorników. Poza kwestiami technicznymi można także wyróżnić urządzenia, różniące się od siebie kolorami, kształtami, zasięgiem, możliwościami konfiguracji i wieloma innymi czynnikami. Każdy użytkownik jest w stanie znaleźć idealny dla siebie produkt.

Jaki wybrać dzwonek?

Wyższość dzwonka bezprzewodowego nad przewodowym nie dla wszystkich jest oczywista. Jeśli budujemy dom czy wykonujemy generalny remont mieszkania, z pewnością zdecydujemy się na taki tradycyjny. Jednak kiedy znajdziemy się w sytuacji zastanej, czyli wynajmiemy mieszkanie w dużym bloku, kupimy mieszkanie w starej kamienicy, to taki „nietradycyjny” sprawdzi się dużo lepiej. Przede wszystkim dlatego, że jest mniej inwazyjny i problematyczny. Ponadto sprawdza się także jako dzwonek przy furtce czy bramie, które prowadzą na podwórko. To także rozwiązanie coraz popularniejsze w wielu miejscach, które nie potrzebuje przekopywania kabli przez cały plac, by połączyć dzwonek przy bramie z odbiornikiem w domu.


Dzwonki bezprzewodowe Sundi oferuje firma www.Zamel.pl.