Gdzie na Bemowie kupić mieszkanie?

Lazurowa168 to nowa, atrakcyjna inwestycja znajdująca się w jednej z najchętniej wybieranych obecnie dzielnic Warszawy – Bemowie.

Lokalizacja i komunikacja

Jej usytuowanie tuż obok trasy S8 umożliwia błyskawiczny dojazd autem do centrum. W pobliżu znajdują się również przystanki autobusowe oraz tramwajowe, gdzie zatrzymują się liczne środki komunikacji miejskiej.

Bardzo dużym atutem tej lokalizacji jest powstająca – około 300 m od budynku – stacja drugiej linii metra, co jeszcze bardziej usprawni komunikację mieszkańcom. To również wspaniała wiadomość dla klientów inwestycyjnych, bowiem dzięki temu czynsze w tym rejonie mogą znacznie wzrosnąć.

Rozkład i wyposażenie

Stonowane barwy, połączenie różnych materiałów na elewacji i szkła oraz geometryczne, proste linie podkreślają nowoczesny charakter budynku. W każdym większym mieszkaniu znajduje się duży balkon – prawdziwy raj dla wszystkich, którzy cenią sobie relaks w fotelu z książką, a nie mają ochoty wychodzić z domu. W przypadku naszej inwestycji, jest to możliwe również zimą, ponieważ niektóre balkony są zaopatrzone w przeszklenia. Duże, trzyszybowe okna sprawiają z kolei, że w pomieszczeniu, w ciągu dnia zawsze będzie widno. Mieszkania przy Lazurowej 168 to słoneczne mieszkania.

Każdy projekt mieszkania umożliwia optymalne umeblowanie oraz daje dużą swobodę w aranżacji wnętrza. Dzięki temu, w przypadku mieszkań jednopokojowych można wydzielić w pomieszczeniu dodatkową przestrzeń, np. sypialnię czy mały gabinet do pracy.

Okolica

Nieruchomość przy Lazurowej powstała jako jeden z elementów urokliwego, przepełnionego zielenią krajobrazu. W pobliżu niej znajduje się Staw Jeziorzec, a niedaleko –  Fort Blizne oraz Park Leśny Bemowo z dwoma rezerwatami przyrody. Wszyscy adepci sportu mogą korzystać z okolicznych ścieżek rowerowych. Niedaleko znajduje się także stacja wypożyczania rowerów.

Okolica charakteryzuje się szybko rozwijającą się infrastrukturą, mieszkańcy mają więc dobry dostęp do: sklepów, bankomatu, salonu fitness, żłobków, szkół i przedszkoli, a także do WAT-u, który położony jest 15 minut drogi spacerkiem od naszej inwestycji.

Parkowanie i inne udogodnienia

W budynku mieszczą się 122 lokale oraz 3 klatki schodowe. W środku znajdują się liczne udogodnienia dla mieszkańców, m.in. cichobieżna winda, którą można zjechać do podziemia. Tam znajdują się natomiast miejsca postojowe oraz niezależne platformy parkingowe. W przypadku np. odwiedzin gości można także skorzystać z kilku miejsc na parkingu naziemnym.

Położenie budynku oraz ogrodzenie terenu wpływają na poczucie bezpieczeństwa mieszkańców. Wejścia do klatek schodowych oraz plac zabaw znajdują się na zamkniętym obszarze. Dzięki temu rodzice nie muszą martwić się o bezpieczeństwo swoich dzieci bawiących się na terenie swojej posesji.

Zadowolenie klienta jest zawsze dla nas na pierwszym miejscu, dlatego oferujemy Państwu również korzystny, elastyczny harmonogram płatności.