Klucz do dobrze prosperującego hotelu

O powodzeniu biznesu hotelarskiego decyduje duża ilość czynników. Część jest od nas całkowicie niezależna, a nad częścią możemy sprawować całkowitą kontrolę. Poziom zaangażowania pracowników, wystrój wnętrza, lokalizacja, dodatkowe udogodnienia lub renoma. Nawet jeżeli dopracuje się następujące elementy, by funkcjonowały znakomicie, istnieje jedna kwestia, która kiedy jest niedopracowana, przekłada się na nieprzychylne opinie gości.

Niewyspany gość to niezadowolony gość

Głównym priorytetem osób, które decydują się na nocleg w hotelu jest dobrze przespana noc. By zadbać o zdrowy sen gości, kluczowe jest posiadanie wygodnego materaca hotelowego. Uniwersalny i nowoczesny model pozwala osiągnąć jednocześnie wrażenie miękkiej powierzchni, przy jednoczesnym zapewnieniu stabilnej podstawy dla kręgosłupa. Materace do łóżek hotelowych są znacznie bardziej wymagające niż te na użytek prywatny. Klient indywidualny może z łatwością dostosować materac do własnych preferencji i masy ciała. Różnorodnością upodobań gości hotelowych musi jednak sprostać jeden model, który nie będzie wydawał się zbyt miękki lub twardy. Materace do hoteli powinny być maksymalnie komfortowe i uniwersalne.

Materace hotelowe do łóżek kontynentalnych

Łóżka kontynentalne dostarczają wyższy poziom komfortu niż standardowe materace. To bardzo popularne rozwiązanie w krajach Europy Zachodniej i w Stanach Zjednoczonych. W Polsce za sprawą swojej wygody zyskują coraz większą popularność, szczególnie w hotelach, gdzie komfort gości jest priorytetem. Takie rozwiązanie zamiast standardowego materaca hotelowego, zawiera specjalną bazę. W specjalistycznych sklepach, które oferują łóżka kontynentalne np. polski producent JMB Sp. z o.o., można wybrać spośród różnorodnych propozycji baz. Nawet subtelne różnice w konstrukcji przekładają się na ostateczne odczucia przy użytkowaniu. Dużym ułatwieniem w przypadku hoteli jest możliwość wykonania odpowiednich produktów na specjalne zamówienie. W takiej sytuacji dostosowanie wszelkich detali pod konkretne potrzeby jest standardem.

Różnorodność baz do łóżek kontynentalnych

W sklepie JMB Design dostępne są trzy główne bazy:

  • Baza Simple
  • Baza Komfort
  • Baza Komfort Lux

Baza Simple jest uniwersalnym rozwiązaniem, który się świetnie sprawdzi w większości hoteli. Konstrukcja jest wykonana z wysokiej jakości drewna z bokami z płyty meblowej. Klasycznie występuje w wysokości 20 cm. Bazy Komfort i Komfort Lux to opcja dla bardziej wymagających gości. Są one znacznie wyższe od wersji Simple, a także zawierają specjalistyczne systemy, dla jeszcze większego komfortu. Mają one dodatkowe wzmocnienia oraz system sprężyn bonnellowych o średnicy 2,2mm.

Idealne materace do hoteli to gwarancja sukcesu biznesu

Gość, który budzi się wyspany i pełen energii z pewnością chętniej zdecyduje się na kolejną wizytę, niż obolały i niewyspany. Będzie także bardziej skłonny do wystawiania pozytywnych opinii, a także może polecić hotel swoim znajomym. To wpływa pozytywnie na renomę oraz ilość gości. Za sprawą doskonale dobranego materaca do łóżek hotelowych, możemy znacząco zwiększyć przychody biznesu.