sypialnia

Meble do sypialni – jak je dopasować do stylu wnętrza?

Czy wiesz, co ciekawego przyniesie rok 2022? Które trendy wnętrzarskie zawładną mieszkaniami i domami Polaków? W jaki sposób dopasować do nich meble do sypialni, aby całość prezentowała się spójnie i stylowo? Przygotowaliśmy dla Ciebie krótkie podsumowanie tendencji, które zdominują rynek w nadchodzących miesiącach. Zaczynamy!

Po pierwsze: ciepłe odcienie mebli do sypialni

Ciepłe i subtelne barwy ziemi, w tym niemal wszystkie odcienie beżu, stanowią to, co w 2022 roku będzie najbardziej zauważalne. Obok beżu będzie pojawiać się zgaszona zieleń, czy to w tonacji pistacjowej, szałwiowej, czy też oliwkowej. Nie zabraknie brązów, zgaszonej pomarańczy i czerwieni. Przytulne bawełniane pledy w odcieniu eleganckiego beżu, wykończone frędzelkami ocieplają wizualnie przestrzeń, zachęcając do chwili relaksu – meble do sypialni w Kraśniku muszą łączyć w sobie stylowy wygląd i wygodę użytkowania.

Po drugie: naturalne materiały mebli sypialnianych

Od kilku już lat we wnętrzach dominują materiały pochodzące wprost z natury. Szlachetne, bogato usłojone plastry drewna, naturalny kamień (pojawiający się chociażby w formie kuchennych i łazienkowych blatów), wiklina, bambus – każde z nich dodaje mieszkaniom blasku, ciepła i wyjątkowego uroku. Fornirowane fronty mebli kuchennych, szafy wnękowe w Kraśniku, komody wykonane z litego drewna, imponujące stoły i stoliki kawowe – drewna z pewnością nie może zabraknąć w żadnym modnie urządzonym wnętrzu. Producent mebli na wymiar w Kraśniku realizuje zabudowy meblowe w zgodzie z panującymi trendami. Warto sięgnąć po garść inspiracji, które podpowiedzą, w jaki sposób dopasować meble do sypialni do stylu wnętrza.

Po trzecie: rośliny jako miłe uzupełnienie mebli na wymiar

Miłość do zimozielonych roślin kwitnie w najlepsze! Wszystkie gwiazdy Instagrama i TikToka prezentują swoje mieszkania, przystrojone w imponującej wielkości monstery, palmy i bananowce. W tak zaaranżowanych przestrzeniach aż chce się wypoczywać. Rośliny zawieszone pod sufitem, ustawione w donicach, na podestach, konsolkach i na tarasach tworzą jedyny w swoim rodzaju mikroklimat, sprzyjający zachowaniu zdrowia i dobrego samopoczucia.