Yourwall - fototapety 3D- przenieś swój dom w inny wymiar

Yourwall – fototapety 3D- przenieś swój dom w inny wymiar

Fototapety do niedawna kojarzyły się z bardzo tandetnymi ozdobami na ścianach. Widoki z egzotycznych miejsc w połączeniu z meblościankami i welurowymi, wzorzystymi kanapami tworzyły chaos i bardzo nieciekawe połączenia. Jednak to wszystko to już przeszłość. Fototapety powróciły na ściany polskich mieszkań i domów w zupełnie nowej, świeżej formie. Oczywiście trzeba mieć na uwadze to, że są to elementy, które dość szybko mogą się starzeć, jednak nie warto rezygnować z nich z tego powodu. Natomiast fototapety 3D na wymiar to idealne rozwiązanie na chwilowe odświeżenie pomieszczeń.

Fototapety 3D na wymiar

W wielu internetowych sklepach obecnie znaleźć można szeroką gamę produktów tego typu. Co najważniejsze dostępnych jest wiele rozmiarów tychże elementów w tym także możliwość zamówień niestandardowych, czyli fototapet na wymiar. Nie ma konieczności ograniczania się do standardowych rozmiarów. Ich ceny są dużo korzystniejsze niż zwykłych tapet oraz bardziej widowiskowe. Mogą służyć jako elementy wystroju, czyli ozdabiać fragmenty ścian lub pokrywać ją całą. Fototapety 3D na wymiar mogą się więc odnaleźć w każdym wnętrzu, zarówno bardzo dużym, jak i niewielkim.

Fototapety 3D – co to takiego?

Są to ozdoby na ścianę, które są przestrzenne, sugerując, że poza obrazem na ścianie znajduje się coś wewnątrz. Technika ich tworzenia nie różni się od innych fototapet, jej przestrzenność jest rozegrana przede wszystkim obrazem i zadrukowaniem. Te spod szyldu 3D to niezwykle interesujące wzory, które zachwycą fanów wszelkich geometrycznych wzorów, iluzji oraz zagadek, które oszukują mózg. Koniecznie trzeba z nimi uważać. Umieszczenie tego typu fototapety na dwóch, trzech, a nawet na czterech ścianach zakończyć może się bólem głowy. Dlatego jest to rozwiązanie, które warto skonsultować z architektem lub osobą, która dobrze zna się na aranżacji. Rozmieszczenie fototapety 3D na wymiar w prawidłowy i mądry sposób może przynieść niezwykłe efekty.

Wybór dobrej tapety foto jest nie lada wyczynem. Ich ilość i mnogość wzorów jest w zasadzie nieograniczona. Warto kierować się nie tyle chwilową modą, ile bardziej klasycznymi rozwiązaniami. Dobrym sposobem jest także skonsultowanie się z architektami lub projektantami wnętrz, którzy pomogą nam we wkomponowaniu fototapety w przestrzeń naszych pomieszczeń. Warto pamiętać także o tym, że do największej zalety należy z pewnością łatwość w montażu i demontażu tapety. Nie ma konieczności zbytniego przywiązywanie się do niej.


Fototapety na wymiar oferuje sklep www.Yourwall.pl.