Gazowy piekarnik – nowoczesność w wydaniu Solgaz

Magiczne piekarniki Solgaz to innowacyjne urządzenia, które świetnie sprawdzą się w wielu nowoczesnych kuchniach i nie tylko. Co ciekawe są to piekarniki gazowe, czyli zupełnie zapomniane przez długi czas typy piekarników. Popularność zabrały im piekarniki elektryczne. Solgaz natomiast to ma w swej ofercie piekarniki, które niczym nie przypominają starych gazowych piekarników.

Kompaktowa nowoczesność

Tym, co wyróżnia te piekarniki spośród wszystkich innych dostępnych na rynku, jest ich kompaktowy rozmiar. W przeciwieństwie do elektrycznych piekarników te mają inny obieg ciepła, dzięki czemu mogą być mniejsze i działać z taka sama lub nawet większą efektywnością. Mniejszy rozmiar to także mniej zużytej energii. Im mniejszy, tym łatwiej go nagrzać, czyli w oczywisty sposób mniej surowca zużytego do pełnego nagrzania. Dużą zaletą jet także design piekarników. Wszystkie one są dostosowane do zabudowy, dlatego istnieją dziesiątki możliwości aranżacji. Wkomponowane w bardzo nowoczesne i minimalne fronty szafek będą wyglądały imponująco nowocześnie. Charakteryzują się bardzo oszczędną formą, która wpływa na ich możliwości dopasowania do wnętrza. Umieszczenie ich w bardziej tradycyjnej kuchni sprawi, że i tam świetnie się wpasują.

Wielofunkcyjność – urządzenie 3 w 1

Sam piekarnik to za mało, urządzenia Solgaz mają dwie dodatkowe funkcje obok standardowego pieczenia. Jest to funkcja mikrofalówki oraz gotowania na parze. Pozwala to na przygotowywanie potraw w bardzo różnej formie, dużo zdrowiej i szybciej. Im więcej funkcji, tym większe możliwości. Ponadto w zestawie z niektórymi urządzeniami można dostać dodatkowo zestaw akcesoriów, do których, należą m.in. kamień do pizzy, ruszty, prowadnice. Sterowanie odbywa się za pomocą przycisków dotykowych, co także przekłada się na jego elegancki wygląd.

Innowacyjność

Piekarniki te nazywane są „magicznymi piekarnikami”. Jego magiczność i innowacyjność polega na tym, że możliwe jest przygotowywanie dwóch różnych potraw w piekarniku bez obaw, że zapachy będą się przenikać. Ponadto potrawy te mogą piec się w różnych temperaturach i trybach. Dzięki temu jednocześnie możecie przygotować pieczeń na obiad oraz ciasto na deser. To naprawdę usprawnia pracę w kuchni. Osoby, które zaczynają korzystać z gazowych piekarników, nigdy już nie chcą wracać do innych urządzeń. Możliwości jakie dają, w połączeniu z nowoczesnym wyglądem sprawiają, że z powodzeniem zastępują także mikrofalówkę oraz przyrząd do gotowania na parze.


Ofertę na AGD firmy Solgaz oferuje sklep Gaz pod Szkłem.