Blaty kuchenne Pfleiderer

Alternatywą dla blatów kuchennych wykonanych z metalu są blaty kuchenne Pfleiderer. Naśladują one szlachetne metale i jak zapewnia producent – odporne na uszkodzenia.

Blaty kuchenne Pfleiderer – higiena i trwałość

Blaty kuchenne Pfleiderer, jak zapewnia ich producent, są pozbawione mankamentów przypisanym blatom wykonanym z metalu, a ponadto są higieniczne, wytrzymałe oraz trwałe.

Do wyboru mamy blat Pfleiderer – Crusoe R6233 FG, który przypomina metal nadgryziony zębem czasu. To propozycja dla miłośników ciemnych brązów. To mozaika odcieni miedzianych, kasztanowych, brunatnych i rdzawych, w połączeniu z szarością oraz czernią.

Dla amatorów chłodnej szarości przygotowano dekory: Aluminium (F8105), Stal Hartowana (F7920) i Mettalic Brown (F7506). Można także zakupić blat w odcieniu spatynowanego złota Golden Rock (F7946), które wpiszą się w odważne aranżacje.

Blaty kuchenne Pfleiderer – dodaj laminaty

Producent proponuje, aby metaliczne dekory w loftowej kuchni uzupełnić laminatami HPL z metalową powłoką. Sprawdzają się one jako ścianki przyblatowe, ale także okładziny ścienne.

Aluminium Szczotkowane (M9510), Aluminium Stalowe Szczotkowane (M9610), a także Aluminium Jasne (F85820) i Aluminium (F8105) pozwala zastosować je w przestrzeni międzyszafkowej, a nawet nad zlewozmywakiem, kuchenką gazową czy płytą indukcyjną.

źródło: Pfleiderer