Drzwi MSline+ AD – nowość od Ms więcej niż OKNA

Drzwi MSline+ AD – nowość od Ms więcej niż OKNA

Do rodziny produktów firmy MS więcej niż OKNA dołączyły nowe drzwi MSline + AD 82 mm. Producent zapewnia, że stanowią one połączenie dobrych parametrów technicznych oraz designu.

Drzwi dostępne są w dwóch wersjach. Mowa o standardowej oraz antywłamaniowej. Oba modele, jak zapewniają przedstawiciele firmy MS więcej niż OKNA stanowią połączenie walorów estetycznych z wytrzymałością i funkcjonalnością.

Drzwi MSline+ AD – duet ciszy oraz ciepła

Nowość od MS więcej niż OKNA wyposażona została w dobre parametry izolacyjności. Mowa o ochronie przed utratą ciepła nawet w przypadku bardzo niskich temperatur. Dobrze sprawdziły się w badaniach dotyczących przenikalności powietrza.

Jak wynika z działań przeprowadzonych przez Laboratorium Techniki Budowlanej, nowe drzwi osiągnęły równe dobre wyniki zarówno w przypadku ochrony przed ulewami, jak i drobnymi deszczami. Są one szczelne na wodę opadową w klasie 9 A. Oznacza to w praktyce, że nie przeciekają przy ciśnieniu 600 Pa, a także prędkości wiatru, która przekracza ponad 110 km/h.

Drzwi MSline+ AD – bezpieczeństwo ma znaczenie

Wersja podstawowa zawiera zawiasy wyprodukowane przez szwajcarską firmę SFS – Dynamic 3 D. Montowane są one do wrębu okuciowego, co powoduje, że uzyskały subtelny wygląd. Dostępne są one w 6 kolorach.

Bezpieczeństwo ma także znaczenie, więc w nowych drzwiach w wersji antywłamaniowej zastosowano testy testy w ift Rosenheim. Modele uzyskały klasę odporności na włamanie RC2 oraz RC2N zgodnie z PN-EN 1627: 2011.

źródło: MS więcej niż OKNA