wnetrzator.pl
Image default
Aktualności

Co przemawia za tym, aby rozpocząć współpracę z Just Home?

Obecnie chciałam mieć swój osobisty kominek, jednak wcześniejsze warunki mieszkaniowe mi na to nie pozwalały. Z tego też względu, postanowiłam zdecydować się na bardzo interesujące rozwiązanie. Zwyczajnie zapytałam o poradę i poprosiłam o pomoc od A do Z fachowców z Just Home https://just-home.com.pl/biokominki/. Jakiś czas temu moja siostra stała przez podobnym problemem i również jej pomogli. Dlatego też, kiedy przeprowadziłam się do swojego nowego domu, zadzwoniłam i umówiłam się na spotkanie.

Efekt przerósł moje wyobrażenia. Zacznę od tego,  że współpraca ułożyła się naprawdę doskonale. Rozpoczęliśmy od stworzenia darmowej wizualizacji 3D z uwzględnieniem moich wymagań, jakie postanowiłam przekazać firmie w trakcie naszej rozmowy.

Następnie, przystąpiliśmy do wyboru materiałów i ten proces również przebiegł jak na moje oko błyskawicznie.

Kilka dni temu  wpadłam na propozycje  specjalistów, jakimi są pracownicy firmy Just Home. Jak się okazało, zagwarantowali oni fachowe doradztwo z zakresie rozwiązań, jakie oferują. Bez zbędnych haczyków, zaprezentowali mi części oferty, które ich zdaniem były dla mnie najlepsze.

Z kolei montaż, leżał już w gestii fachowców i i tym razem stanęli oni na wysokości zadania. Po sprawdzeniu różnych ofert wybrałam kominek gazowy. Stwierdziłam, że będzie on dobrym rozwiązaniem, ze względu na fakt, że mam ograniczone miejsce w swoim salonie, a najbardziej zależało mi na efekcie nietuzinkowego klimatu.

Za sprawą zainstalowania kominów tego typu zyskujemy uniwersalność, pozwalającą na dopasowanie do potrzeb i możliwości technicznych nawet najbardziej wymagających klientów. Ponadto kominki gazowe dają większą swobodę w odprowadzaniu spalin właśnie z tego też względu klienci często decydują się na tego rodzaju alternatywę.

Dużym plusem tego rozwiązania jest fakt, że przypominają one do złudzenia tradycyjny kominek, a mimo to jest z nimi znacznie mniej  pracy. Producenci https://just-home.com.pl.

wkładów starają się ostatecznie upodobnić do kominków opalanych drewnem, na przykład dzięki wyłożeniem palenisk ceramicznymi  sztabkami drewna. Ponadto gazowe wkłady wykorzystywane w kominkach gazowych są wyposażone w kilka rodzajów zabezpieczeń co zupełnie niweluje ryzyko jakichkolwiek szkód. Umieszczone wewnętrzną kominków gazowych czujniki badają parametry spalania na różnych etapach procesu palenia nie pozwalając na stworzenie sytuacji w bardzo niebezpiecznych, a gaz niezbędny do użytkowania kominków możliwych do pozyskiwania w butli lub w tradycyjnej formie. Marka gwarantuje jakość i profesjonalizm, gdyż działają na rynku od 2008 roku. W ciągu 10 lat doświadczenia mogą poszczycić się wieloma bardzo ambitnymi i perfekcyjnym i realizacjami. Błyskawicznie poszerzając swoją ofertę https://just-home.com.pl/kominki-wolnostojace/ i dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów oferując kompleksowe usługi w zakresie budowy kominka. W ofercie znajdziecie Państwo kominki nowoczesne, klasyczne, rustykalne instalacja dgp, a także obudowy kominkowe.


Materiał zewnętrzny

Polecane

Klimatyzacja Split czy Multisplit? Jakie rozwiązanie wybrać?

redakcja serwisu

Usuwanie pluskiew to trudne zadanie. Radzimy, jak się za to zabrać

jan

Warsztaty techniczne Związku POiDw Instytucie Techniki Budowlanej

jan

Leave a Comment