Co przemawia za tym, aby rozpocząć współpracę z Just Home?

Obecnie chciałam mieć swój osobisty kominek, jednak wcześniejsze warunki mieszkaniowe mi na to nie pozwalały. Z tego też względu, postanowiłam zdecydować się na bardzo interesujące rozwiązanie. Zwyczajnie zapytałam o poradę i poprosiłam o pomoc od A do Z fachowców z Just Home https://just-home.com.pl/biokominki/. Jakiś czas temu moja siostra stała przez podobnym problemem i również jej pomogli. Dlatego też, kiedy przeprowadziłam się do swojego nowego domu, zadzwoniłam i umówiłam się na spotkanie.

Efekt przerósł moje wyobrażenia. Zacznę od tego,  że współpraca ułożyła się naprawdę doskonale. Rozpoczęliśmy od stworzenia darmowej wizualizacji 3D z uwzględnieniem moich wymagań, jakie postanowiłam przekazać firmie w trakcie naszej rozmowy.

Następnie, przystąpiliśmy do wyboru materiałów i ten proces również przebiegł jak na moje oko błyskawicznie.

Kilka dni temu  wpadłam na propozycje  specjalistów, jakimi są pracownicy firmy Just Home. Jak się okazało, zagwarantowali oni fachowe doradztwo z zakresie rozwiązań, jakie oferują. Bez zbędnych haczyków, zaprezentowali mi części oferty, które ich zdaniem były dla mnie najlepsze.

Z kolei montaż, leżał już w gestii fachowców i i tym razem stanęli oni na wysokości zadania. Po sprawdzeniu różnych ofert wybrałam kominek gazowy. Stwierdziłam, że będzie on dobrym rozwiązaniem, ze względu na fakt, że mam ograniczone miejsce w swoim salonie, a najbardziej zależało mi na efekcie nietuzinkowego klimatu.

Za sprawą zainstalowania kominów tego typu zyskujemy uniwersalność, pozwalającą na dopasowanie do potrzeb i możliwości technicznych nawet najbardziej wymagających klientów. Ponadto kominki gazowe dają większą swobodę w odprowadzaniu spalin właśnie z tego też względu klienci często decydują się na tego rodzaju alternatywę.

Dużym plusem tego rozwiązania jest fakt, że przypominają one do złudzenia tradycyjny kominek, a mimo to jest z nimi znacznie mniej  pracy. Producenci https://just-home.com.pl.

wkładów starają się ostatecznie upodobnić do kominków opalanych drewnem, na przykład dzięki wyłożeniem palenisk ceramicznymi  sztabkami drewna. Ponadto gazowe wkłady wykorzystywane w kominkach gazowych są wyposażone w kilka rodzajów zabezpieczeń co zupełnie niweluje ryzyko jakichkolwiek szkód. Umieszczone wewnętrzną kominków gazowych czujniki badają parametry spalania na różnych etapach procesu palenia nie pozwalając na stworzenie sytuacji w bardzo niebezpiecznych, a gaz niezbędny do użytkowania kominków możliwych do pozyskiwania w butli lub w tradycyjnej formie. Marka gwarantuje jakość i profesjonalizm, gdyż działają na rynku od 2008 roku. W ciągu 10 lat doświadczenia mogą poszczycić się wieloma bardzo ambitnymi i perfekcyjnym i realizacjami. Błyskawicznie poszerzając swoją ofertę https://just-home.com.pl/kominki-wolnostojace/ i dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów oferując kompleksowe usługi w zakresie budowy kominka. W ofercie znajdziecie Państwo kominki nowoczesne, klasyczne, rustykalne instalacja dgp, a także obudowy kominkowe.


Materiał zewnętrzny