Exploding box jako wyjątkowy podarunek ślubny

Ślub bliskich nam osób to naprawdę wyjątkowe wydarzenie. Z tej okazji chcielibyśmy podarować naszym bliskim coś prawdziwie niespotykanego i pięknego, dlatego też w ostatnich latach w Polsce coraz więcej osób decyduje się na zakup przestrzennych kartek ślubnych tak zwanych exploding boxów. Można wręcz powiedzieć, że eksplodujące pudełeczka na ślub to prawdziwy hit ostatnich sezonów.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup eksplodującego pudełeczka na ślub?

W Polsce dobrze znaną i cenioną tradycją jest zwyczaj wręczanie parze młodej upominków takich jak np. kartki ślubne. Ofiarowane kartki to piękna pamiątka dla nowożeńców, wiele osób z sentymentem powraca do nich nawet po upływie wielu lat. Jeżeli chcemy zrobić parze młodej wyjątkową niespodziankę to naprawdę warto podarować im nowatorskie rozwiązanie, jakim jest przestrzenna kartka ślubna. Taki podarunek z pewnością wywoła uśmiech na ich twarzach i sprawi, że na długo zapamiętają nasz upominek i z radością będą do niego powracać. Exploding box to doskonała alternatywa dla tradycyjnych kartek ślubnych. Ręcznie wykonane, eleganckie pudełeczka prezentują się naprawdę niezwykle. Taka forma życzeń potrafi wywołać niezapomniane wrażenia. Ślubny exploding box to bardzo efektowny rodzaj pamiątki. Jest to wręcz idealny sposób na oryginalne przekazanie życzeń. Jest to również bardzo elegancka forma przekazania prezentu w postaci gotówki. W wielu modelach tego rodzaju pudełeczek na wewnętrznej ściance umieszczona jest skrytka lub kieszonka na pieniądze, czasami w środku takiego pudełeczka możemy odnaleźć także drugie mniejsze pudełko. Dlatego też eksplodujące pudełeczko na ślub to także ciekawa oprawa dla innego niewielkiego dodatkowego prezentu, jakim jest np. biżuteria. Warto również zaznaczyć, że tego rodzaju kartki przestrzenne chętnie wykorzystywane są także na inne okazje niż ślub, doskonale sprawdza się na różnego rodzaju ważnych uroczystościach.

Exploding box

Gdzie zakupić wyjątkowy, piękny exploding box?

Artyferia.pl to miejsce, w którym odnajdziemy przepiękne, wykonane z największą dbałością o szczegóły ślubne pudełeczka eksplodujące. Dostępne tu exploding boxy posiadają praktyczne wymiary, wykonane są w 100% ręcznie, ponadto istnieje możliwość ich personalizacji. W sklepie Artyferia.pl eksplodujące pudełeczka na ślub możemy wybierać z wielu pięknych, delikatnych wręcz magicznych wzorów. Możemy np. zdecydować się na model ozdobiony laserowymi wycinankami, kwiatami z foamiranu czy też na pudełko z dekoracjami w kształcie tortu weselnego. Są to prawdziwe małe dzieła sztuki stworzone z autentyczną pasją. W ich wykonanie twórcy wkładają swoje serce. Trzeba przyznać, dostępne tu exploding boxy zachwycają swoim wyglądem zewnętrznym, ale aby spotęgować efekt zaskoczenia u obdarowanej osoby pudełeczka te są również przepięknie ozdobione od wewnętrznej strony. To właśnie w środku zazwyczaj znajduje się sentencja lub okolicznościowy wiersz. Zakupy tu to prawdziwa przyjemność, wśród oferowanych produktów, każdy z nas odnajdzie ten, który z radością wręczyć nowożeńcom.