meble ogrodowe

Meble ogrodowe od firmy Haste – wysoka jakość i nowoczesność

Firma Haste od roku 1979 dba o to, by dostarczać swoim klientom meble ogrodowe najwyższej jakości. O to, by oferowane przez firmę produkty były komfortowe, wytrzymałe i solidne, troszczą się najlepsi stolarze, którzy w proces produkcji mebli wkładają całe swoje serce, pasję i doświadczenie. To właśnie dzięki nim meble ogrodowe Haste odpowiadają najnowszym trendom, są komfortowe i przyciągają wzrok już od pierwszego spojrzenia.

Dla kogo przeznaczone są meble ogrodowe firmy Haste?

Produkty wychodzące spod skrzydeł marki są dopracowane w najdrobniejszym szczególe, dzięki czemu z pewnością przypadną do gustu osobom ceniącym wysoką jakość i pragnącym inwestować w meble, które posłużą przez długie lata.

Na wyroby marki powinny zwrócić uwagę także te osoby, którym na sercu leży dobro środowiska naturalnego. Firma Haste dba bowiem o to, by wszystkie wykorzystywane przez nią w procesie produkcji materiały – głównie drewno – pochodziły z europejskich, odpowiednio gospodarowanych lasów. Większość mebli produkowanych przez firmę wytwarzanych jest z drewna robinii, która jest szybko rosnącym drzewem i której wykorzystanie nie zaburza równowagi w przyrodzie.

Warto także wspomnieć o tym, że jest to drewno wyjątkowo odporne na czynniki atmosferyczne, nieulegające pękaniu oraz przebarwieniom. Bardzo łatwo też można utrzymać je w czystości – w celu usunięcia drobnych zabrudzeń wystarczy przetrzeć powierzchnię mebla szmatką nasączoną wodą i płynem do czyszczenia.

Jakie meble można znaleźć w ofercie firmy?

Wystarczy zajrzeć na stronę internetową hastegarden.pl, by przekonać się, że wybór mebli ogrodowych oferowanych przez markę jest naprawdę ogromny.

Stoły ogrodowe to meble, bez których nie może obejść się żadna altana czy też taras. W ofercie producenta znaleźć można także stoły nieco mniejsze, które doskonale sprawdzą się jako wyposażenie balkonu. Stoły ogrodowe drewniane to meble, które doskonale wpasują się zarówno w nowoczesny, jak i klasyczny styl.

Urządzając swój ogród nie wolno zapominać o komfortowych i oryginalnych meblach, jakimi są ławki ogrodowe. Dzięki nim można zaznać odrobiny relaksu w zaciszu własnego ogrodu. Ławki ogrodowe, jakie znaleźć można w ofercie firmy Haste to meble, które odpowiadają najnowszym trendom, a przy okazji są niesamowicie solidne i trwałe. Dla dodatkowego zabezpieczenia mebli możesz kupić także pokrowce na meble ogrodowe na zimę.

Firma Haste produkuje także narożniki ogrodowe, leżanki oraz sofy, które wniosą odpoczynek w ogrodzie na zupełnie nowy poziom. Aby czas spędzony w zaciszu ogrodu był jeszcze bardziej komfortowy, nie wolno zapominać o solidnych parasolach, które gwarantują ochronę przed palącymi promieniami słońca.

HASTE TRADE & DESIGN Sp. z o.o.

Nowowiejska 2, 55-120 Oborniki Śląskie

Tel.: +48 717345371, E-mail: [email protected]