Panele laminowane Wineo 700

Firma Wineo wprowadziła na rynek nowe i jak zapewnia producent – trwałe – panele laminowane z kolekcji Wineo 700. Mają one dobrze sprawdzić się zarówno w domu, jak i w biurze.

Podłoga jest elementem pomieszczenia, który powinien być zarówno estetyczny, jak i funkcjonalny. Z jednej strony musi ona zatem elegancko się prezentować i stanowić bazę dla całej aranżacji, z drugiej – w nienagannym stanie przetrwać nawet długie lata intensywnego użytkowania.

Panele laminowane Wineo 700 – klasa ścieralności na poziomie AC5

Panele Wineo 700 posiadają klasa ścieralności na poziomie AC5. Ich 8-milimetrowa płyta nośna i wytrzymała warstwa wierzchnia powodują, że panele te sprawdzą się zarówno w salonie czy sypialni, jak i w bardziej wymagających miejscach: holu, przedpokoju bądź na klatce schodowej.

Co więcej, podłoga Wineo 700 znajduje również zastosowanie w kuchni oraz łazience, z racji tego, że do jej produkcji producent zastosował płytę nośną o podwyższonej odporności na chłonięcie wilgoci (płyta Aqua Protect) oraz zadbał o impregnację krawędzi.

Panele posiadają warstwę antystatyczną, która utrudnia osadzanie się kurzu oraz są odporne na powstawanie trwałych zabrudzeń. Montaż podłogi jest szybki i bezklejowy, dzięki systemowi łączenia LocTec

fot. Wineo