Smaczne kolory, czyli kolorowe akcesoria kuchenne

Smaczne kolory, czyli kolorowe akcesoria kuchenne

Każdy lubi pochwalić się swoim domem, czy mieszkaniem, ładnie i stylowo urządzonym. Jednak przede wszystkim należy pamiętać o jego funkcjonalności. Czynności takie, jak sprzątanie, pranie, czy gotowanie, nie należą do szczególnie atrakcyjnych. Można jednak łatwo sprawić, że staną się prawdziwą przyjemnością, a to za sprawą odpowiednich akcesoriów.

Kosze na śmieci

Wcale nie muszą być elementem dyskretnie skrywanym pod zlewem, czy w szafkach kuchennych, kradnąc w nich cenne miejsce. Kosze Brabantia mogą z powodzeniem stanowić element dekoracyjny każdej kuchni. Firma oferuje bardzo efektowne i wygodne, o różnorodnej kolorystyce i ciekawym designie kosze. Oczywiście, w ofercie znajdują się również tradycyjne kosze ścienne, przeznaczone do montażu w szafkach, do segregacji odpadów itp.

Pojemniki na pieczywo

Firma oferuje szeroki wybór pojemników na pieczywo: dużych i małych, z wysokiej jakości stali matowej lub polerowanej, o ciekawych kształtach i kolorach. Solidne zawiasy gwarantują ich wieloletnie użytkowanie, a eleganckie i stylowe wzornictwo sprawia, że można znaleźć model idealnie pasujący do każdej kuchni.

Pojemniki i akcesoria kuchenne

Na szczególną uwagę zasługują piękne pojemniki o różnej pojemności, służące do przechowywania makaronu, kawy, herbaty, cukru itp. wykonane ze szkła i stali. Są bardzo eleganckie, szczelne i łatwe do utrzymania w czystości. Są tak ładne, że z powodzeniem można trzymać je na relingu, czy półce na ścianie. Nawet takie drobne elementy wyposażenia kuchni jak minutnik, deska do krojenia, młynek do pieprzu, czy waga kuchenna, mogą sprawiać przyjemność wynikającą z ich funkcjonalności i pięknego wyglądu.

Wygodne suszarki na pranie

Ciekawym rozwiązaniem są specjalne, niezwykle funkcjonalne suszarki na pranie. Wśród asortymentu znaleźć można modele do zawieszenia na ścianie, grzejniku, wolnostojące, jak również ogrodowe. Po złożeniu zajmują bardzo mało miejsca i wyróżniają się ciekawym designem.

Deski do prasowania

W ofercie marki Brabantia znajdują się też deski do prasowania, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Po rozłożeniu można na nich bezpiecznie położyć gorące żelazko (w specjalnie wydzielonym do tego celu miejscu). Wyróżnia je ciekawe wzornictwo i kolorystyka. Są różnych rozmiarów i kształtów, które sprawiają, że łatwo je dopasować do własnych wymagań.

Dzięki produktom Brabantia każdy dom nabiera właściwego, indywidualnego stylu i staje się inteligentny, a przebywanie w nim sprawia zadowolenie nie tylko paniom domu.