Sonarhome.pl – ceny i oferty nieruchomości w jednym miejscu

Sonarhome.pl to wyceniarka mieszkań online. Działanie portalu opiera się na rozbudowanej bazie danych, w której znajdują się setki tysięcy ofert sprzedaży mieszkań wraz z cenami ofertowymi.

Sonarhome.pl to wyceniarka mieszkań online. Działanie portalu opiera się na rozbudowanej bazie danych, w której znajdują się setki tysięcy ofert sprzedaży mieszkań wraz z cenami ofertowymi. Jeśli chcą Państwo poznać średnie ceny lokali w wybranej okolicy, wystarczy uzupełnić krótki formularz, podając dane na temat adresu, powierzchni, wieku budynku, liczby pokoi oraz piętra, na którym mieści się mieszkanie. Nasz system przeanalizuje zapytanie, odnajdzie podobne ogłoszenia i wyświetli uśrednioną cenę. Całkowicie za darmo.

W każdym miesiącu wykonujemy ponad 10 000 wycen online. Sonarhome.pl analizuje zamieszczone na portalach nieruchomości oferty sprzedaży mieszkań, zestawia je ze sobą, grupuje wedle podobieństw i prezentuje wyniki w postaci średnich cen za m2 lokali spełniających podobne kryteria. Wyceny mieszkań są dla nas świetną bazą do zrozumienia cen mieszkań. Tą wiedzą chcemy się dzielić, dlatego opublikowaliśmy również katalog cen nieruchomości, do którego dostęp ma każdy. Prezentuje on analizy dla wycenianych lokalizacji.

Katalog cen oraz tysiące ofert w jednym miejscu

Sonar to nie tylko darmowa wycena online. Zbieramy wartościowe oferty z popularnych portali nieruchomości i prezentujemy je w jednym miejscu. Katalog ofert jest stale aktualizowany, dzięki czemu masz pewność, że nie przegapisz najciekawszych mieszkań w dobrych cenach. Możesz też opublikować własne ogłoszenie.To nie wszystko. Jeśli chcesz sprawdzić ceny mieszkań w Warszawie lub porównać stawki na sąsiadujących ulicach, zrobisz to, korzystając z naszego katalogu cen.

Katalog ofert aktualizowany jest codziennie i prezentuje tylko najnowsze oferty z serwisów ogłoszeniowych. Wszystkie oferty są odpowiednio skategoryzowane, tak by nawigacja po naszym serwisie była intuicyjna.

Obecnie katalog cen oraz ofert sonarhome.pl udostępniliśmy osobom z rynku warszawskiego. W kolejnych miesiącach planujemy uruchomić największe polskie miasta, zaczynając od Trójmiasta. Jeśli zaś chodzi o wycenę, możliwa jest ona dla Warszawy i Gdańska.

Sonarhome.pl – wypróbuj za darmo.


Artykuł sponsorowany