Szklany przycisk spłukujący firmy TECE

Na rynku urządzeń sanitarnych pojawiła się nowość od firmy TECE – szklany przycisk spłukujący wyposażony w czujnik ruchu. TECElux mini jest propozycją dla tych osób, dla których istotna jest kwestia nowoczesnych i estetycznych rozwiązań.

Utrzymującym się u producentów urządzeń sanitarnych trendem jest to, że stawiają oni coraz częściej na inteligentne rozwiązania, które udowadniają, że  luksus może być na wyciągnięcie ręki.

Szklany przycisk spłukujący firmy TECE – technologia i klasyczny design

Nowość od firmy TECE stanowi połączenie – jak zapewnia producent – wysokiej jakości technologii z minimalistycznym, klasycznym designem. Przycisk został wyposażony w czujnik ruchu, który może być obsługiwany bezdotykowo. Wyposażono go także w nowoczesną technologię LED. Umożliwia ona podświetlenie kontury klawiszy.

Kontury przycisków są podświetlane automatycznie. Oznacza to, że świecą, gdy użytkownik znajdzie się w polu działania czujnika. Produkt posiada płaską powierzchnię. Połączono go ramką instalacyjną, dzięki której może być montowany bezpośrednio w ścianie (montaż zlicowany). TECElux mini dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych – białym i czarnym.

Szklany przycisk spłukujący firmy TECE – programowanie

Co istotne, programowanie oraz dostosowanie przycisku do indywidualnych wymagań jest możliwe dzięki pilotowi.  Użytkownik może zaprogramować takie funkcje, jak: spłukiwanie higieniczne (od 24 do 336 godzin), poziom oświetlenia (od 1 – bardzo jasne do 4 – ciemne), aktywacja podświetlenia (od 20 sekund do 5 minut), funkcja czyszczenia (włącz/wyłącz), automatyczne spłukiwanie (wył/5 minut), obsługa bezdotykowa, czułość (długa/krótka). Wystarczy zbliżyć się do elektroniki do momentu aktywacji oświetlenia przycisku, skierować pilota w stronę środkowej części w odległości 5–10 cm, a następnie wybrać odpowiedni przycisk na pilocie.

fot. TECE