Porcelana Vista Alegre w DŁUGA showroom

Na wnętrzarskiej mapie stolicy pojawiła się nowa przestrzeń – DŁUGA showroom. Można tu kupić zarówno meble, jak i dywany, tapety oraz tkaniny. Ważne miejsce w ofercie zajmuje kolekcja portugalskiej porcelany królewskiej Vista Alegre, która współpracuje ze światowej sławy projektantami mody i designerami, takimi jak: Christian Lacroix, Brunno Jahara, Karim Rashid, Beatriz Lamanna, czy Bartek Mejor. 

Twórcy przestrzeni DŁUGA stawiają na głównie dobry polski design, jednak nie tylko…

DŁUGA showroom – porcelana Butterfly Parade

Miłośnicy porcelany mogą odwiedzić DŁUGĄ showroom chociażby po to, aby nabyć kolekcję Vista Alegre zaprojektowaną przez Christiaa Lacroix pod nazwą Butterfly Parade.

DŁUGA showroom porcelana

Złocenia i platynowe wykończenia, połączone z prostą formą porcelany, sprawiają, że kolekcję Butterfly Parade można z powodzeniem łączyć z inną również tego projektanta – Sol y Sombra, którą charakteryzują nieregularne czarne i białe pasy połączone w geometryczne wzory, zaakcentowane złotymi i platynowymi zdobieniami. Motyw motyla pojawia się również tu – na wewnętrznej stronie filiżanek i kubków, a nawet spodach talerzy, co czyni tę porcelanę jeszcze bardziej luksusową, a także świadczy o tym, że Lacroix w zręczny sposób bawi się stylami i sprawia mu to wyjątkową przyjemność.

źródło: DŁUGA showroom