Dziewczęcy pokój córeczki Kamili Szczawińskiej

Modelka Kamila Szczawińska postawiła na polską jakość i urządziła pokój swojej córeczki Kaliny we współpracy z marką Pinio. Dominują w nim biel  oraz miętowo-różowe akcesoria od Lamps&Company.

Pokój Kaliny został urządzony w bardzo dziewczęcym stylu. Kamila Szczawińska o jego aranżację zadbała sama, bez pomocy projektantki.

Dziewczęcy pokój w wakacyjnym klimacie

Białe ściany są tłem dla białych mebli, których producentem jest polska marka Pinio. Kamila wybrała zestaw Marsylia, który kształtami przypomina francuskie domki plażowe, a charakterystyczne plakietki z napisami „La Plage” (plaża), czy „La Mer” (morze) dodają uroku i przywołują wakacyjny klimat.

Dodatkiem do mebli stały się akcesoria od Lamps&Company utrzymane w miętowo-różowej kolorystyce.

Kochamy morze i przestrzeń. Bardzo chciałam przenieść klimat nadmorski do naszego domu, dlatego pokoik Kalinki jest bardzo jasny i doświetlony. Kolorowe dodatki sprawiają że pokoik jest bardzo przytulny i bardzo lubimy spędzać w nim czas – mówi Kamila Szczawińska.

Dziewczęcy pokój z łóżkiem zachęcającym do odpoczynku

Dziewczęcy pokój łóżko

Łóżko Kalinki jest wygodne i pokryte różową narzutą. Kamila Szczawińska udekorowała je wieloma małymi, ozdobnymi poduszkami. Obok niego znalazła się duża pufa oraz ręcznie pleciony dywan w biało-różowe koła. Z kolei ustawiony nieopodal biały stolik na drewnianych nóżkach zdobi dekoracja w postaci liter, tworzących napis „LOVE”.

Dziewczęcy pokój domek dla lalek

W pokoju dziecka nie może zabraknąć także miejsca do zabawy. O to Kamila także się zatroszczyła ustawiając w nim duży domek dla lalek firmy Boomini&Friends oraz różowy fotel, na którym leżą poduszki dla małej Kalinki. Aby utrzymać porządek w pokoju znalazł się w nim także pojemy kosz, w którym dziewczynka przechowuje zabawki. Kącik do zabawy doświetla, stojąca na komodzie, lampka z kolekcji „Bajkowy las” Lamps&Company. Mamy tu także drugi dywanik, miękki i różowy, marki Lorena Canals.

Istotnym elementem dekoracyjnym pokoju są także świeże kwiaty.

źródło: materiały prasowe, Pinio,  Lamps&Company