Pokaż kim jesteś - naklejki na laptopa dla każdego

Pokaż kim jesteś – naklejki na laptopa dla każdego

Żyjemy w społeczeństwie indywidualistów. Dlatego też odczuwamy satysfakcję z każdego sposobu wyrażenia siebie. Możemy ją osiągnąć między innymi dzięki oryginalnemu stylowi ubrania się, niezwykłym fryzurom czy unikatowemu hobby. Coraz częściej indywidualizujemy też nasze przedmioty, w tym te codziennego użytku.

Dzisiaj zaproponujemy Wam kolejny ze sposobów –   unikatową serię naklejek na laptopa. Są one prostym i niedrogim sposobem, aby niczym się nie wyróżniający (albo po prostu porysowany) sprzęt nabrał całkiem nowego i atrakcyjnego wyglądu. W ofercie Myloview znajdziecie różnorodne wzory, z których każdy może być doskonałym sposobem na wyrażenie siebie i zaakcentowanie własnego gustu. Nasz ekspert podpowie Wam natomiast w jaki sposób wybrać odpowiednie naklejki, dostosowane do przeznaczenia urządzenia i Waszych indywidualnych preferencji.

Setki wzorów do wyboru

Decydując się na laptopa najczęściej skupiamy się na parametrach technicznych. Zwykle kupujemy model z nowoczesną kartą graficzną i dobrym procesorem, dostosowany do gier, tworzenia skomplikowanych grafik, obróbki fotografii lub pracy biurowej. Znacznie mają również rozmiar oraz waga komputera. Wygląd często schodzi na dalszy plan. Tymczasem istnieje prosty sposób na to, aby produkowany seryjnie sprzęt uczynić niepowtarzalnym i jedynym w swoim rodzaju. Przekonajcie się co ma na ten temat do powiedzenia ekspert Myloview:

Naklejki na obudowę laptopa to popularny, zwłaszcza pośród młodych ludzi, sposób na wyrażenie siebie. Taki zabieg sprawia, iż nawet elektronika nabiera indywidualnego charakteru. Ponieważ często nosimy tego rodzaju sprzęt ze sobą, ważne aby naklejki były wytrzymałe, odporne na zmienne warunki (zwłaszcza temperaturę, laptopy bardzo się nagrzewają), a także ścieranie i zarysowania. Warto zwrócić uwagę również na to, aby ozdoba była dostosowana do przeznaczenia naszego komputera. W przypadku nastolatków, którzy laptopa używają głównie w domu, jej wzór nie ma w zasadzie większego znaczenia. Jednak osoba, w zakres obowiązków której wchodzą poważne spotkania biznesowe i służbowe raczej nie powinna „upiększać” służbowego komputera zbyt krzykliwym lub kontrowersyjnym obrazkiem.

W naszej ofercie znajdziecie wiele różnorodnych wzorów, które bez problemu dobrać można pod kątem swojego gustu oraz zainteresowań. Mogą to być na przykład zdjęcia przedstawiające krajobrazy, zwierzęta i kwiaty albo rozmaite rysunki i grafiki… Wybór jest ogromny. Postaci z komiksów i bajek, wzory geometryczne i 3D, napisy, deseń zwierzęcego futra lub drewnianej faktury, motywy folkowe – to tylko niektóre z dostępnych w naszej ofercie naklejek na laptopa. Jedyne co musimy zrobić, to odpowiedzieć sobie na pytanie, czego wyrazem ma być taka ozdoba. Jeśli pragniemy przykładowo podkreślić naszą miłość do kotów, warto wybrać właśnie zdjęcie tego zwierzęcia. Nasze zainteresowanie podróżami świetnie wyrazi natomiast naklejona na obudowę laptopa mapa świata.

Odmieniona klawiatura

Pisząc o naklejkach na laptopa, nie sposób nie wspomnieć także o wzorach, którymi możemy ozdobić jego klawiaturę. Najczęściej są to po prostu nakładki, które pozwolą zmienić styl  znajdujących się na niej liter i pozostałych klawiszy. Dostępne są również takie, które tworzą na klawiaturze całe wzory. Możemy więc wybrać nowy kolor klawiszy albo sprawić, że będą wyglądały one jak wykonane z drewna lub metalu. Jednakże istnieje też jedna, nie mniej ważna funkcja tego typu naklejek. Jest nią możliwość korzystania ze standardowej klawiatury Qwerty w innym języku. Oto co ma do powiedzenia na ten temat nasz ekspert:

– Naklejki na klawiaturę laptopa to bardzo sprytne i przydatne rozwiązanie. Pomogą nam one jeżeli sprowadzimy sprzęt z zagranicy (na przykład z klawiaturą niemiecką lub rosyjską) albo jeśli zachodzi potrzeba pisania w dwóch językach. Możemy wtedy na co dzień używać polskiego alfabetu, a do pracy na przykład cyrylicy. W tym wypadku warto sięgnąć po naklejki z dwoma rodzajami znaków na jednym klawiszu.

Trwałe wzory i nasycone barwy

Trwałe wzory i nasycone barwy

– Dla wszystkich, którzy używają przenośnego komputera do pracy i często wożą go ze sobą ważne jest, aby zdobiąca go naklejka nie tylko przedstawiała ładny motyw, ale była też trwała.

Firma Myloview używa technologii druku lateksowego. Pozawala to na uzyskanie żywych, nasyconych kolorów i wyraźnych wzorów. Naklejki bardzo długo wyglądają jak nowe, nie bledną i nie wycierają się. Możemy mieć więc pewność, że taka ozdobą będziemy się długo cieszyć.

przekonuje nasz ekspert. Trwałość naklejki na laptopa to ważna cecha, lecz nie mniej istotna jest jej kolorystyka. W dużej mierze od niej zależy finalnie atrakcyjność całego motywu. Wybrany przez nas wzór może być więc wielobarwny, utrzymany w odcieniach jednego koloru lub czarno-biały. Ważne aby dobrze spełniał swoje zadanie – czynił nasz komputer wyjątkowym.