W poszukiwaniu atrakcyjnych lamp do modnego salonu

W poszukiwaniu atrakcyjnych lamp do modnego salonu

Wiele osób, dekorując i urządzając swój dom, traktuje po macoszemu kwestię oświetlenia, myśląc, że jeden zwyczajny żyrandol umieszczony na środku pokoju załatwi sprawę. Tymczasem wnętrza wymagają większego dopieszczenia, a przy pomocy odpowiednich lamp możemy podnieść rangę pomieszczeń i uatrakcyjnić przestrzeń. Zobaczmy, jakie lampy będą pasować do modnie urządzonego salonu.

Jakie lampy będą modne w 2018 roku?

Projektanci wnętrz stawiają w tym roku na dopracowane w każdym detalu dodatki. Ta drobiazgowość odbija się również w dobrze dobranym oświetleniu. Sporym powodzeniem cieszą się dojrzałe intensywne barwy żółci, turkusu i granatu. Kolory te przewijają się czasem również na kloszach nowoczesnych lamp wieszanych w kuchni czy salonie. Miłośnicy klasycznej bieli również będą mieli w tym sezonie w czym wybierać – nie zabraknie mlecznobiałych kloszy wzbogaconych o dodatki w kolorze satynowego złota czy mosiądzu. W 2018 roku niektóre modele oświetlenia nabierają transparentności i odciążają wnętrze. Stylowe lampy o przezroczystych kloszach odsłaniają elegancką żarówkę a la Edison. Tego typu oświetlenie najlepiej pasuje do wnętrza w stylu industrialnym, wzbogaconym elementami z betonu architektonicznego i stali.

Lampy Jupiter – dobry wybór do stylowych mieszkań    

W 2018 roku jako akcent w dobrze urządzonym wnętrzu pojawia się złoto, miedź i mosiądz. Ostatnia z tych barw pojawia się również na wiszącej lampie o stylowych kloszach. Pięć punktów światła sprawdza się również w większych pomieszczeniach, równomiernie oświetlając przestrzeń. Do lamp producenta pasują zarówno żarówki tradycyjne, jak i energooszczędne. Całą kolekcję oświetlenia z serii „Zeus” można obejrzeć na stronie http://urzadzajtanio.pl/product-pol-27650-Lampa-Wiszaca-Jupiter-Zeus-624-ZU5.html.

Modny minimalizm. Jakie lampy sprawdzą się do nowoczesnego wnętrza?

W stylowych białych przestrzeniach, w których każdy dodatek musi być dobrany z dużym wyczuciem, aby nie zagracał przestrzeni, sprawdzą się plafony wiszące blisko przy suficie lub geometryczne kubiki o oszczędnej formie. Ich zaletą jest estetyczny wygląd, oszczędność przestrzeni, ale również – co ważne dla wielu inwestorów – oszczędność pieniędzy. Większość z tych lamp jest bowiem dostosowana pod żarówki energooszczędne typu LED, dzięki którym można znacząco ograniczyć rachunki za energię elektryczną.

Modne dekoracje do domu (sklep internetowy tanio) można znaleźć pod tym linkiem http://urzadzajtanio.pl/.